Бажаєте замовити балкон під ключ в Одесі?
Який матеріал найкращий для натяжних стель?
Основна причина, через яку вибирається натяжна стеля у Києві, – ціна прийнятна в порівнянні з іншими варіантами, наприклад, в порівнянні зі стелею з гіпсокартону. Найбільшою популярністю сьогодні користуються тканинні та ПВХ натяжні стелі, які мають цілу низку конкурентних переваг.
Давайте розглянемо, який матеріал краще для натяжних стель у квартирі та в приватному будинку та якими особливостями відрізняються тканинні та ПВХ стелі…
Натяжна ПВХ стеля
Коли виконується ремонт квартир під ключ, то натяжна ПВХ стеля дозволяє у найкоротші терміни та за вигідною ціною облаштувати стелю з урахуванням усіх ваших побажань та вимог. ПВХ полотно – це досить універсальний матеріал, який можна використовувати на кухні, на балконі, у ванній та в інших кімнатах.
Переваги натяжних ПВХ стель:
- широкий вибір. Глянцева, матова і сатинова стеля може бути будь-якого відтінку, завдяки чому ви можете підібрати ПВХ полотно під будь-який стиль інтер'єру;
- простий догляд за полотном. Щоб прибрати пил або легкі забруднення з натяжної стелі ПВХ, достатньо протерти її вологою тканиною. Плюсом матового полотна є той факт, що на ньому забруднення не так помітні, як, скажімо, на глянцевому;
- вигідна ціна. У деяких випадках ПВХ натяжна стеля буде більш вигідним варіантом у порівнянні з тканинною або гіпсокартонною стелею.
Тканинна натяжна стеля
Для випадків, коли виконується ремонт балкона, який не опалюється, ПВХ полотно не підходить, оскільки воно погано переносить низькі температури… Оптимальним буде тканинна натяжна стеля, яка незважаючи на те, що у неї є ряд недоліків, вона добре підходить саме в цьому варіанті.
Особливості тканинної стелі:
- висока міцність матеріалу. Тканинна натяжна стеля, просочена поліуретановим складом, майже не розтягується і стійка до проколів і порізів;
- стійкий до низкіх температур. Тканина не змінює своїх властивостей при температурах від -40 до +80, тому тканинну стелю можна встановлювати в приміщеннях, що не опалюються;
- простота монтажу. Технологія установки стелі досить проста, спеціальне обладнання в цьому випадку використовувати не потрібно. З установкою стелі простої форми може впоратися навіть майстер-початківець.